Strona główna - Portfolio - Fotografia ślubna - Sesja narzeczeńska - Fotografia dzieci - Fotografia okolicznościowa - Blog - Kontakt

Fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem

sesja ciążowa to jedna z wielu bardzo ważnych chwil Waszego życia!
Upamiętnijcie ją, zachowajcie tę chwilę na lata!

Fotografia ciążowa, bardzo często jest nazywana sesją z brzuszkiem. Skierowana jest do osób, które chciałyby zatrzymać w kadrze radosne chwile oczekiwania na swoje potomstwo. Jest to wyjątkowa fotografia, za każdym razem inna, niezwykle emocjonalna, dostarczająca niesamowitych przeżyć zarówno rodzicom biorącym udział w sesji, jak i fotografowi. Zdjęcia ciążowe to ukazanie rąbka intymności, poprzez którą dzielimy się swoim szczęściem z innymi.

Plan przeprowadzenia sesji z brzuszkiem zależy przede wszystkim od osób fotografowanych i nastroju, w jakim chcieliby ją utrzymać. W zależności od planowanego efektu, sesja z brzuszkiem może być bardzo nostalgiczna, nastrojowa, intymna, ale może też być szalona i pełna zwariowanych pomysłów i zabaw, np. poprzez odgrywanie zabawnych scen z życia. Ponieważ u par spodziewających się dziecka bardzo często występują wszystkie rodzaje emocji - najczęściej realizowane są zdjęcia o zróżnicowanym charakterze. Ktoregoś razu po zakończeniu jednej z takich sesji usłyszałem "zawsze marzyłam o profesjonalnej sesji, cieszę się szczególnie, bo dziś poczułam się prawdziwą, spełnioną i szczęśliwą kobietą..."

[szybki kontakt]

Poniżej znajdziesz odnośnik do galerii zdjęć ciążowych. Zapraszamy.

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."

Paulo Coelho

"Artyści nigdy nie przestają być dziećmi, ale niektóre dzieci rodzą się dorosłe."

Maria Kuncewiczowa

"Młodzi najwięcej popełniają szaleństw udając dorosłych, a starzy kiedy pragną uchodzić za młodych."

Feliks Chwalibóg

Zdjęcia wykonujemy na terenie
województwa pomorskiego, zachodnio-pomorskiego w miastach: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Ustka, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem
Dariusz Knapczyk | +48 665 604 836 | © 2012

Pragniesz uwiecznić bardzo ważną chwilę w swoim życiu? Szukasz wyjątkowej pamiątki dla Twojej rodziny? Wykonaj z nami swoją profesjonalną sesję ciążową! Wykonamy dla Was nietuzinkowe zdjęcia ciążowe, które zachowasz na lata! Fotografia ciążowa to to czego szukasz! Zapraszamy serdecznie na terenie miast: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Ustka, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Wyjątkowa sesja z brzuszkiem tylko u Nas!

Fotografia ciążowa, zdjęcia ciążowe, sesja z brzuszkiem by Dariusz Knapczyk | © 2012