Strona główna - Portfolio - Fotografia reklamowa - Fotografia produktowa - Fotografia wnętrz - Fotografia żywności - Panoramy 360° - Blog - Kontakt

Fotografia mody, zdjęcia modowe

powiększ swoje portfolio, zdobądź świat modelingu, zamów fotografię modową i spełnij marzenia! Możesz również podarować prezent w formie vouchera na wyjątkową sesję zdjęciową!

Fotografia mody skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z modelingiem bądź też poszerzyć swoje dotychczasowe portfolio. Jeśli więc jesteś jedną z tych osób, które marzą o tym, aby spróbować swoich sił w świecie mody to nie wahaj się! Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać. Dzisiejszy rynek daje wiele możliwości niemal dla każdego, już nie musisz być dziewczyną o ściśle określonych wymiarach i wieku, dziś szanse ma każdy! Stwórz własne portfolio i sprawdź swoje możliwości w wielkim świecie! Wybierz fotografa, który odzwierciedli Twoje wnętrze, bo jak powiedział Oscar Wilde - "każdy portret malowany z przejęciem jest portretem artysty, nie zaś modela. Model jest tylko pobudką, okazją. Nie jego, ale raczej siebie samego malarz ujawnia na płótnie." Moda to nie tylko modele i modelki - na końcowy efekt prac w modelingu pracuje sztab ludzi. Chcesz pokazać swoje umiejętności i pomysły na charakteryzacje? Zapraszam do uwiecznienia swoich prac wszystkich z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Pozwólcie innym poznać swój talent. Duże wyczucie smaku i estetyki pozwala mi na prezentowanie fotografowanych modeli, fryzur, makijaży tak, by zdjęcie w najmniejszym szczególe odzwierciedlało efekt pracy ich autora.

Poniżej znajdziesz odnośnik do galerii zdjęć ciążowych. Zapraszamy.

Usługi związane z fotografią mody kierujemy również do osób, które chcą sprawić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby - dziewczynie, chłopakowi, żonie, mężowi, przyjaciółce, przyjacielowi... A może sam/a marzysz o sprezentowaniu bliskiej Ci osobie profesjonalnych zdjęć swojej osoby? Bądź też chcesz podarować sesję zdjęciową swojej ukochanej? Masz ku temu niepowtarzalną okazję. Oferujemy vouchery, karty podarunkowe na prezent. Dzień kobiet, walentynki, urodziny... spraw sobie i innym prezent.
[szybki kontakt]

"Pamiętaj - "Człowiek jest modelem świata""

Leonardo da Vinci

Zdjęcia wykonujemy na terenie
województwa pomorskiego, zachodnio-pomorskiego w miastach: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Ustka, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Fotografia mody, zdjęcia modowe
Dariusz Knapczyk | +48 665 604 836 | © 2012

Fotografia mody to ważna dziedzina fotografii. Jeżeli budujesz własną bazę swojego portfolio, pragniesz zaprezentować siebie w internecie lub przedstawić swoją osobę w agencji rekklamowej, pomożemy Ci! Nasze studio wykona dla Ciebie profesjonalną sesję mody. W zależności od potrzeb odpowiednio zaprojektujemy całość sesji aby w pełnym wymiarze przedstawić Ciebie taką/takiego jakim jesteś! Jeżeli tylko zechcesz, wykonamy dla Ciebie sesję mody w konkretnym (Twoim) charakterze. Sesje mody wykonamy dla Ciebie na m.in. terenie miast: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Ustka, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jeżeli potrzebujesz wyjątkowych i ciekawych zdjęć, zapraszamy do nas!

Fotografia mody, zdjęcia mody, sesja mody by Dariusz Knapczyk | © 2012